Czy testery perfum są mocniejsze?

Sprawdź rónież

Dom i ogród

W sieci znajduje się wiele sklepów, które proponują perfumy. Wśród nich są oficjalne drogerie, ale nie tylko. Niektóre firmy proponują odsprzedać testery perfum, nienaruszonych albo niepełnych. Czy są one mocniejsze?

Testery perfum – czy są mocniejsze?

Wśród konsumentów krąży taka informacja, że testery perfum są mocniejsze od tradycyjnego zapachu zamkniętego w nienaruszonej buteleczce. W teorii przekonują do tego, aby kupić produkt, bo jest on trwały i pięknie pachnie. Czy faktycznie tak jest? Testery perfum muszą mieć dokładnie taki sam skład, jak te, które są w oryginalnym opakowaniu. W innym razie, byłoby to jawne oszustwo, czyli naruszenie prawa. Wpłynęłoby to negatywnie na wizerunek marki, co mogłoby znacznie zmienić rynek perfum w Polsce i na świecie.

Czy testery perfum są mocniejsze?
Czy testery perfum są mocniejsze?

Poza tym, testery perfum musiałyby zostać stworzone w osobnym miejscu, co znacznie utrudniłoby organizację produkcji. Jest to także mniej opłacalne. To oznacza tylko jedno – testery perfum to nic innego, jak buteleczka oryginalnego zapachu. Jeśli zdecydujesz się na taki zakup w Internecie, nie otrzymasz lepszego ani bardziej trwałego zapachu. Chcesz kupić oryginalne perfumy i zaskoczyć kogoś bliskiego?

Czym są testery perfum?

Testery perfum to kompozycje zapachowe w dokładnie takich samych proporcjach jak oryginalna receptura. Otrzymuje się je w taki sam sposób, jednak zamiast trafiać na półki, są oznaczone jako towary demonstracyjne. Poznaje się je po buteleczce, na której widnieje napis „tester”. Flakony raczej nie posiadają zakrętek, co ułatwia sprawdzenie zapachu. Często mają też zupełnie inne opakowania, np. białe, czarne albo szare, choć to coraz rzadsza praktyka. Przecież produkt oceniamy także po jego wyglądzie, dlatego producentom zależy, aby zachwycał na półce. Testery można kupić w sklepach internetowych, jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że mogą być używane, nie posiadać nakrętki i mieć inne opakowanie niż oryginalne. Jeśli chcesz zainwestować w wymarzony zapach, pożyczka bez bik może Cię wspomóc finansowo.

Tworzenie testerów ma bardzo prostą przyczynę. Producenci chcą, aby klienci na miejscu zapoznali się z zapachem, który jest taki sam jak oryginalna receptura, a następnie zdecydowali się na zakup produktu. Taka możliwość występuje wyłącznie w perfumeriach stacjonarnych.

- Reklama -
- Reklama -
ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

- Reklama -

Więcej podobnych artykułów:

- Reklama -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)