Kubki papierowe – coś więcej niż tylko naczynie

Sprawdź również:

Dom i ogród

Pola Kolczyńska
Pola Kolczyńska
Namaste! Nazywam się Pola Kolczyńska. Jako joginka i entuzjastka medycyny alternatywnej, moje życie obraca się wokół dążenia do harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzenie medytacji w kręgu kobiet, uczestniczenie i organizowanie warsztatów samorozwojowych oraz eksplorowanie głębi rozwoju duchowego to moje codzienne praktyki. Moja pasja do jogi zaprowadziła mnie w najbardziej egzotyczne zakątki świata, w tym na Bali, gdzie magia i energia miejsca wzmaga doświadczenie praktyki jogi. Blog, który prowadzę, jest odzwierciedleniem mojej życiowej filozofii – dzielenia się radością życia. Kocham odkrywać nowe kultury, ludzi, smaki i przestrzenie, które inspirują mnie do dzielenia się tym wszystkim z czytelnikami. Uważam, że każda podróż, każdy warsztat i każda praktyka to krok w kierunku głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Moim celem jest nie tylko inspirowanie do życia w zgodzie ze sobą, ale także pokazywanie, jak wielowymiarową przygodą może być życie, gdy pozwolimy sobie na chwilę refleksji i głębokiego oddechu.

Sezon wiosenno – letni wiąże się z tym, że dużo większą część czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Sprzyja temu nie tylko temperatura, ale panująca wokół aura. Każdy dużo chętniej podejmuje aktywności na świeżym powietrzu, czy to biegając, jeżdżąc na rowerze, czy spacerując. Podczas długich wiosennych spacerów niekiedy łapie nas ochota na kubek aromatycznej kawy lub świeżo wyciskanego soku.

 Biorąc pod uwagę obecnie panującą sytuację przedsiębiorcy branży gastronomicznej chcąc nadal zapewniać swoim klientom ich ulubione napoje i potrawy musieli przestawić swoją produkcję na tą „na wynos”. Pierwszym pytaniem, jakie nasuwało się każdemu, kto posiada swoją restaurację, czy kawiarnię to w czym zaserwować swoje specjały. Kubek plastikowy, czy papierowy? Box z tworzywa sztucznego, czy z trzciny cukrowej? Na szczęście, mając na uwadze dobro naszej planety większość decyduje się na ekologiczne warianty naczyń. Dziś weźmy pod lupę kubki.

Kubki papierowe oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest przechowywanie napoju ma wiele innych zalet. Obecnie na rynku występuje kilka rodzajów kubka papierowego zarówno pod względem pojemności, jak i budowy. Przyjrzyjmy się jednak budowie. Kubki jednościankowe świetnie sprawdzą się do serwowania napojów zimnych oraz ciepłych, jednak do napojów gorących tj. kawa, czy herbata polecane są kubki papierowe z podwójną ścianką. Podwójna ścianka daje dużo większy komfort użytkowania izolując gorący napój od powierzchni dłoni. Wśród kubków papierowych z podwójną ścianką wyróżniamy dwa warianty – kubek typu sleev oraz kubek z warstwą powietrza pomiędzy ściankami. Takie kubki papierowe nadają się nie tylko do kawy, czy herbaty. Napoje zimne, na które za niedługo rozpocznie się sezon również będą z nich doskonale smakować.

Kubki papierowe – coś więcej niż tylko naczynie
Kubki papierowe – coś więcej niż tylko naczynie

Kolejną zaletą kubka papierowego jest możliwość jego zadruku, co sprawia, że jest on doskonałym narzędziem marketingowym. Idąc przez miasto z kawą w brandowanym kubku dajemy sobie możliwość (jako przedsiębiorca) poznać się bardziej i zyskać dużo więcej potencjalnych klientów.

Chociaż powierzchnia kubka papierowego jest ograniczona warto jest zaprojektować grafikę, tak aby przyciągała uwagę. Coraz częściej widzi się odnośniki do social mediów tj. Instagram i Facebook, dzięki temu za sprawą jednego kubka możemy zwiększyć zasięgi na podanych portalach.

Jak możemy zauważyć jeden papierowy kubek może skrywać wielką moc, dzięki swojej wielofuncyjności. Serwować ulubiony napój, dawaj poczucie komfortu, generować zadowolenie, być narzędziem reklamy, nieść dobrą nowinę a przy tym nie wpływać negatywnie na środowisko.

ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

Więcej podobnych artykułów:

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)