Rekonstrukcja Joico – najważniejsze informacje o zabiegu fryzjerskim

Sprawdź również:

Dom i ogród

Pola Kolczyńska
Pola Kolczyńska
Namaste! Nazywam się Pola Kolczyńska. Jako joginka i entuzjastka medycyny alternatywnej, moje życie obraca się wokół dążenia do harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzenie medytacji w kręgu kobiet, uczestniczenie i organizowanie warsztatów samorozwojowych oraz eksplorowanie głębi rozwoju duchowego to moje codzienne praktyki. Moja pasja do jogi zaprowadziła mnie w najbardziej egzotyczne zakątki świata, w tym na Bali, gdzie magia i energia miejsca wzmaga doświadczenie praktyki jogi. Blog, który prowadzę, jest odzwierciedleniem mojej życiowej filozofii – dzielenia się radością życia. Kocham odkrywać nowe kultury, ludzi, smaki i przestrzenie, które inspirują mnie do dzielenia się tym wszystkim z czytelnikami. Uważam, że każda podróż, każdy warsztat i każda praktyka to krok w kierunku głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Moim celem jest nie tylko inspirowanie do życia w zgodzie ze sobą, ale także pokazywanie, jak wielowymiarową przygodą może być życie, gdy pozwolimy sobie na chwilę refleksji i głębokiego oddechu.

Piękne, zdrowe, błyszczące i miękkie włosy. Czy istnieje jeszcze jakieś określenie na poszczególne ich cechy, które sprawiają, że po prostu zachwycają? Niekoniecznie. To te cztery przymiotniki są używane w pytaniach dotyczących tego, jak wyglądają włosy idealne. Dlatego też, jeżeli reklama zabiegów mówi o tego typu efektach, bardzo dużo osób się im poddaje. Jednym z nich jest rekonstrukcja Joico. Co to takiego? O tym poniżej.

Rekonstrukcja Joico – ogólnie o zabiegu

Regeneracja włosów, znana pod nazwą rekonstrukcja Joico to zabieg fryzjerski wykorzystujące serię kosmetyków tejże marki. Całość zabiegu zamyka się w około 60-90 minutach, po których efekty są zauważalne dla większości klientek. Przede wszystkim regeneracja Joico to wprowadzenie w głąb włosa mieszanki 19 aminokwasów, które są w pełni kompatybilne z zawartą w ludzkich włosach keratyną, odpowiedzialna za ich zdrowie i dobry wygląd. Efekty powstają poprzez odżywienie włosów od wewnątrz, jak i elementy zabiegu mające poprawić strukturę włosa na zewnątrz, czyli wygładzenia zamknięcia łusek, co prowadzi do zwiększenia blasku i miękkości.

Dla kogo rekonstrukcja Joico?

Najczęściej na rekonstrukcje Joico zgłaszają się osoby, którym włosy przysparzają wielu problemów zarówno w stylizacji, jak i nawet odpowiedniej pielęgnacji. Są to zazwyczaj włosy przesuszone, z tendencją do łamania się i rozdwajania końcówek. Do tego stanu doprowadzają zazwyczaj zabiegi, takie jak farbowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja, a także nieodpowiednia pielęgnacja oraz nawyk częstego modelowania za pomocą suszarek, lokówek lub prostownic.

Rekonstrukcja Joico jest też często stosowana po to, aby zapobiec zniszczeniu włosów, zanim jeszcze wykona się zabiegi, które mogą do uszkodzeń doprowadzić.

Jak przebiega rekonstrukcja Joico?

Zabieg regeneracji Joico składa się z kolejnych kroków mających na celu poprawienie stanu włosów.

Jako pierwsze stawia się na perfekcyjne oczyszczenie włosów z wszelakich zabrudzeń, także tych pozostawionych przez środki do stylizacji, a nawet silikony zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych, takich jak szampony i odżywki stojące na półkach w prawie każdej łazience.

Później następuje etap wygładzania powierzchni włosa poprzez wyrównywanie porowatości i przywrócenie im odpowiedniego pH. Kolejna faza rekonstrukcji Joico to nałożenie na włosy preparatów tej marki, które dogłębnie wnikają w głąb ich struktury. Na koniec następuje silne nawilżanie włosa oraz sprawienie, aby jego powierzchnia zachowała jak najdłużej gładkość i miękkość.

ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

Więcej podobnych artykułów:

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)