Trening EMS – droga do osiągnięcia wymarzonego celu

Sprawdź rónież

Dom i ogród

W życiu pojawia się wiele przeszkód, które utrudniają nam podjęcie aktywności fizycznej. Małe dzieci, praca, nauka, niedobór czasu, niezbędny odpoczynek, a także niechęć do aktywności fizycznej sprawiają, że rezygnujemy z ćwiczeń. Dodatkowo siedzący styl życia nie sprzyja zdrowiu kręgosłupa i coraz więcej osób boryka się z nawracającym bólem. Remedium na brak czasu i dolegliwości bólowe może stać się nowatorski trening EMS, który oferuje swoim klientom sieć siłowni BodyTec20+.

Czym jest trening EMS?

EMS to nowatorska metoda treningu, polegająca na elektrostymulacji mięśni. Jak dokładnie wygląda trening EMS? Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze, dzięki skorzystaniu z bezpłatnego treningu próbnego oferowanego przez BodyTec20+. W każdej z placówek sieci, które mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Pabianicach, Częstochowie i Łodzi, możesz umówić się na próbny trening EMS. Co więcej – możesz zrobić to całkiem spontanicznie, bowiem na sesję próbną nie musisz zabierać stroju, obuwia ani butelki z wodą.

Po przyjściu na trening otrzymasz specjalny strój, do którego podpięte są elektrody. Trening EMS polega na wykonywaniu lekkich, aerobowych ćwiczeń pod okiem certyfikowanego trenera personalnego, który na bieżąco koryguje postawę ćwiczącego. W tym czasie, dzięki podpiętym elektrodom, Twoje mięśnie pobudzane są do większego wysiłku i pracują niezwykle wydajnie. W ten sposób trening EMS trwający 20 minut daje takie same efekty jak 180 minut tradycyjnych ćwiczeń. Możesz osiągnąć niesamowite rezultaty przy ogromnej oszczędności czasu.

Dlaczego warto wybrać trening EMS w BodyTec20+?

Aby trening EMS przyniósł oczekiwane efekty, warto wykonywać go pod kontrolą certyfikowanego trenera personalnego. W BodyTec20+ pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Dzięki dużemu doświadczeniu mogą nie tylko zapewnić wspaniałe efekty pracy z podopiecznymi, ale także sympatyczną atmosferę w czasie treningu. Co więcej, sieć BodyTec20+ umożliwia swoim członkom korzystania z każdego studia w Polsce, dzięki czemu nie musisz rezygnować z treningu podczas wyjazdu służbowego lub urlopu.

Wejdź na stronę internetową BodyTec20+, zapisz się na próbny trening EMS, a później wykup pakiet członkowski. Dołącz do grona zadowolonych członków społeczności, którzy mogą korzystać nie tylko z opieki trenera personalnego, ale także ze wsparcia dietetyka. Trening EMS pozwoli Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty w krótkim czasie i cieszyć się z aktywności fizycznej.

- Reklama -
- Reklama -
ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

- Reklama -

Więcej podobnych artykułów:

- Reklama -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)