Sprawdź jak aktywnie spędzić czas na Kanarach!

Sprawdź również:

Dom i ogród

Pola Kolczyńska
Pola Kolczyńska
Namaste! Nazywam się Pola Kolczyńska. Jako joginka i entuzjastka medycyny alternatywnej, moje życie obraca się wokół dążenia do harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzenie medytacji w kręgu kobiet, uczestniczenie i organizowanie warsztatów samorozwojowych oraz eksplorowanie głębi rozwoju duchowego to moje codzienne praktyki. Moja pasja do jogi zaprowadziła mnie w najbardziej egzotyczne zakątki świata, w tym na Bali, gdzie magia i energia miejsca wzmaga doświadczenie praktyki jogi. Blog, który prowadzę, jest odzwierciedleniem mojej życiowej filozofii – dzielenia się radością życia. Kocham odkrywać nowe kultury, ludzi, smaki i przestrzenie, które inspirują mnie do dzielenia się tym wszystkim z czytelnikami. Uważam, że każda podróż, każdy warsztat i każda praktyka to krok w kierunku głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Moim celem jest nie tylko inspirowanie do życia w zgodzie ze sobą, ale także pokazywanie, jak wielowymiarową przygodą może być życie, gdy pozwolimy sobie na chwilę refleksji i głębokiego oddechu.

Klimat, krajobraz, ukształtowanie terenu, wiatr – Wyspy Kanaryjskie mają wszystkie te elementy w kształcie i warunkach idealnych do uprawiania sportów ekstremalnych. Z gorącymi latami i ciepłymi zimami, są idealnym miejscem dla amatorów aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Można spróbować swoich sił na niewiarygodnie stromych ścianach, spektakularnych klifach czy u wejścia wulkanów. Sport, ryzyko i natura tworzą niepowtarzalną symbiozę na archipelagu Wysp Kanaryjskich. Archipelag Wysp Kanaryjskich oferuje nieograniczone alternatywy łączenia sportów lądowych i wodnych. Co więcej, ze względu na umiarkowany klimat wysp, działania te są dostępne przez cały rok.

Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie

Ze względu na swoje wulkaniczne pochodzenie i występujące tu skutki erozji, Wyspy Kanaryjskie to prawdziwy raj dla miłośników wspinaczki i canyoningu. Wyspy poprzecinane są licznymi rowami, kraterami, kominami, a strome klify, szczeliny, góry i liczne form skalne dają nieskończone możliwości odkrycia nowych przejść, jak i zróżnicowanie poziomy trudności. Każda z wysp archipelagu jest jak ogromny park skalny. Na Gran Canarii, z wyjątkiem jednego lub dwóch miejsc publicznych nie ma żadnych ograniczeń czy też zakazów co do uprawiania sportów, także tych ekstremalnych.

Grotołazi i amatorzy eksploracji jaskiń również znajdą tu wiele miejsc do uprawiania swego hobby. W każdym zakątku archipelagu, jak to ma miejsce na przykład na wyspie La Palma, można wejść bliżej wnętrza ziemi przez labirynt niekończących się jaskiń i rur wulkanicznych. Jeśli jednak preferujesz sporty uprawiane w powietrzu, to tutaj twoim najlepszym sprzymierzeńcem będą łagodne wiatry, które spotykane są na wszystkich wyspach. Na Teneryfie jest duży wybór miejsc i klubów, gdzie można uprawiać paralotniarstwo. Miłośnicy podmorskich krajobrazów znajdą na Fuerteventurze, Lanzarote, La Gomerze i El Hierro, czy którejkolwiek z pozostałych wysp, liczne kluby nurkowe, dzięki którym mogą cieszyć się ogromnym bogactwem podwodnego świata. Oferowane noclegi na Kanarach bardzo często się odpowiednio przystosowane dla amatorów spotów ekstremalnych, zapewniając odpowiednie miejsca do przechowywania sprzętu, jak i posiadając aktualne informacje na temat szkółek, wypożyczalni, prognozy pogody.

Spędź aktywnie czas na Kanarach!
Spędź aktywnie czas na Kanarach!

Istnieje wiele szkół i ośrodków, które z chęcią i pełnym profesjonalizmem, pomagają w przygotowaniu indywidualnych i kwalifikowanych wakacji sportowych. Dodatkowo noclegi na Kanarach są oferowane w takiej obfitości i różnorodności, iż bez problemu można znaleźć zakwaterowanie spełniające każde wymagania. Warto odwiedzić biura turystyczne na wyspach, gdzie można dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać swój pobyt na Kanarach. Doświadczenia wszystkich rodzajów czekają na turystów na Wyspach Kanaryjskich.

ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

Więcej podobnych artykułów:

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)