Huawei Watch GT3 Pro – nowa generacja na wyciągnięcie ręki

Sprawdź również:

Dom i ogród

Współczesny świat nie mógłby istnieć bez cyfrowego wsparcia w postaci nowych technologii i Internetu. Oczywiście, mowa nie tylko o urządzeniach wpływających bezpośrednio na nasz styl życia, ale również o sensownych gadżetach, które mogą pomóc w wielu życiowych aspektach. Od dłuższego czasu coraz więcej osób decyduje się na zakup inteligentnych zegarków. Za ich pomocą możemy bowiem sprawdzić godzinę, zmierzyć tętno, jakość snu i nie tylko. Ostatnio jednak smartwatche wkroczyły w zupełnie nową generację, czego efektem był wydany przez Huawei model GT3 Pro. Co warto o nim wiedzieć?

Huawei Watch GT3 Pro – dla kobiet i mężczyzn

Sporo osób, które decydują się na zakup pierwszego inteligentnego zegarka, mają poważne wątpliwości. Najczęściej chodzi o to, czy dany model będzie pasować do określonej stylizacji. W przypadku tytanowego Huawei Watch GT3 Pro ten problem po prostu przestaje istnieć. Dlaczego? Cóż, producent pokusił się na dodanie do swojego asortymentu wersji większej i mniejszej zegarka. Wersje różnią się również materiałem – jedne wykonano z ceramiki, a inne z tytanu. Dzięki temu wybór jest znacznie większy, co pozwala wybrać produkt dostosowany do naszych indywidualnych preferencji.

Huawei od dawna wiedzie prym w obszarze elektroniki użytkowej. Produkowane przez firmę smartwatche cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Odznaczają się również wysoką jakością, wytrzymałością i mnogością dostępnych funkcji. Model GT3 Pro tylko fakt ten podkreśla. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tego smartwatcha, mogą korzystać m.in. z możliwości płacenia, odczytywania wiadomości, mierzenia tętna, jakości snu, funkcji ECG, GPS, Bluetooth i wielu, wielu innych. To również gratka dla osób uprawiających sport.

Model GT3 Pro to przede wszystkim wsparcie IP68, a więc gwarantowana wodoodporność. Ba! W tym smartwatchu można nawet swobodnie nurkować i to do głębokości 30 metrów. Co więcej, aplikacja Zdrowie pozwala śledzić podwodne podboje i prowadzić z nich statystyki. Dla osób uwielbiających morskie kąpiele to wspaniała wiadomość, tym bardziej, że GT3 Pro będzie działać również w słonej wodzie. Producent zadbał również o wyjątkową wytrzymałość omawianego modelu. W tym celu zastosowano elementy wykonane z ceramiki lub – w przypadku drugiej wersji – z tytanu.

Huawei Watch GT3 Pro – dostępne wersje

Huawei Watch GT3 Pro to zupełnie nowa generacja w przypadku inteligentnych zegarków. Mowa nawet nie o samych funkcjach (choć tych też jest bez liku), ale głównie o samym wykonaniu. Mniejsza wersja posiada tarczę o średnicy 43 mm i jest dedykowana głównie damskiej części użytkowników. Duży zegarek posiada tarczę 46 mm i jest to propozycja skierowana głównie do panów, choć – warto tu zaznaczyć – design obu wersji jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem dopasuje się do każdej stylizacji. Jakie są jeszcze różnice między nimi? Cóż, jedna znacząca. Mały zegarek wytrzyma na akumulatorze do tygodnia, a większa wersja do aż 14 dni.

Oczywiście, w zależności od wersji możemy pokusić się o wybór wersji wykonanej głównie z ceramiki lub głównie z tytanu (tytanowa koperta i tarcza z szafirowego szkła). GT3 Pro jest ultrawydajny i współpracuje z systemami Android oraz iOS. Zachwyca tutaj również mnogość dostępnych funkcji. Zegarek ten oferuje ponad 100 trybów sportowych (w tym wspomnianą możliwość nurkowania), funkcję ECG, ulepszony pomiar tętna i pulsu oraz saturacji, a także możliwość monitorowania jakości snu. Poprawiono tutaj również działanie funkcji GPS. Wszelkie dane przesyłane są z zegarka do aplikacji Huawei Zdrowie. To tam możemy przejrzeć dostępne statystyki i śledzić swoje cele, osiągnięcia oraz bieżący stan m.in. stresu. GT3 Pro posiada również tryb golf dedykowany grze w golfa.

Huawei Watch GT3 Pro – czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak! Huawei zadbało o to, aby GT3 Pro dostarcza użytkownikowi jak najlepszych wrażeń i gwarantował przy tym wybitnie wysoką jakość. W porównaniu do możliwości tego smartwatcha, cena nie jest wygórowana. Model ten sprawdzi się w rękach początkujących sportowców, jak i do codziennego użytkowania czy monitoringu swojego stanu zdrowia i progresu w ćwiczeniach.

- Reklama -
- Reklama -
ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

- Reklama -

Więcej podobnych artykułów:

- Reklama -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)