Kancelaria adwokacka – obsługa prawna dla firm i osób prywatnych

Sprawdź również:

Dom i ogród

Pola Kolczyńska
Pola Kolczyńska
Namaste! Nazywam się Pola Kolczyńska. Jako joginka i entuzjastka medycyny alternatywnej, moje życie obraca się wokół dążenia do harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzenie medytacji w kręgu kobiet, uczestniczenie i organizowanie warsztatów samorozwojowych oraz eksplorowanie głębi rozwoju duchowego to moje codzienne praktyki. Moja pasja do jogi zaprowadziła mnie w najbardziej egzotyczne zakątki świata, w tym na Bali, gdzie magia i energia miejsca wzmaga doświadczenie praktyki jogi. Blog, który prowadzę, jest odzwierciedleniem mojej życiowej filozofii – dzielenia się radością życia. Kocham odkrywać nowe kultury, ludzi, smaki i przestrzenie, które inspirują mnie do dzielenia się tym wszystkim z czytelnikami. Uważam, że każda podróż, każdy warsztat i każda praktyka to krok w kierunku głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Moim celem jest nie tylko inspirowanie do życia w zgodzie ze sobą, ale także pokazywanie, jak wielowymiarową przygodą może być życie, gdy pozwolimy sobie na chwilę refleksji i głębokiego oddechu.

Kancelaria adwokacka świadczy pomoc zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym. Niejednokrotnie zawiłość norm prawnych sprawia, że w przypadku ewentualnych problemów natury prawnej, konieczne jest wsparcie specjalistów.

Kancelaria adwokacka świadczy pomoc zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym. Niejednokrotnie zawiłość norm prawnych sprawia, że w przypadku ewentualnych problemów natury prawnej, konieczne jest wsparcie specjalistów. Adwokat rodzinny świadczy usługi z zakresu delikatnych spraw rodzinnych, które bardzo często generują dużo emocji.

W jakich sprawach pomaga adwokat rodzinny?

Adwokat rodzinny to osoba nieoceniona w sytuacjach delikatnych, dotyczących członków naszej rodziny. Bardzo często sprawy toczące się pomiędzy najbliższymi, niosą ze sobą ogromną ilość emocji, niekiedy negatywnych. Generują także dużo nerwów i zmartwień. Najczęściej adwokat rodzinny zajmuje się następującymi kwestiami: rozwodem bez orzeczenia o winie, rozwodem z orzeczeniem o winie, porwaniami rodzicielskimi, uprowadzeniem dziecka za granicę, ustaleniem bądź zaprzeczeniem ojcostwa, separacją, dochodzeniem bądź egzekwowaniem alimentów, podziałem majątku, ustalaniem, ograniczaniem lub pozbawianiem władzy rodzicielskiej, ustalaniem oraz egzekwowaniem kontaktów z dziećmi czy ogólnymi sprawami dotyczącymi nieletnich.

W jakich sprawach pomaga adwokat rodzinny
W jakich sprawach pomaga adwokat rodzinny/ pexels

Prawo cywilne – zakres wsparcia kancelarii adwokackiej

Kancelaria świadczyć może także usługi z zakresu innych dziedzin prawa – np. prawo cywilne. Wówczas w zakres pomocy wchodzić mogą m.in. sprawy związane z powództwem o zapłatę, postępowaniem egzekucyjnym, spadkiem, zachowkiem, wydziedziczeniem, darowizną bądź jej odwołaniem, ubezwłasnowolnieniem, przemocą w rodzinie, intercyzą małżeńską, skargą pauliańską. Oczywiście adwokaci mogą także opracowywać i opiniować wszelkiego rodzaju umowy oraz zobowiązania – np. umowy o dzieło, zlecenia, sprzedaży, najmu, dzierżawy, leasingu, pożyczki, spółki cywilne, sprawy dotyczące remontów czy robót budowlanych. Zaleca się, aby przedsiębiorcy także korzystali z kompleksowego wsparcia kancelarii adwokackiej. Wówczas otrzymują oni nieocenione doradztwo w kwestiach prawnych – np. podczas sporządzania umów z kontrahentami czy klientami.

ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

Więcej podobnych artykułów:

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)