Armonia – Twój przyjaciel w rozwoju duchowym

Sprawdź również:

Dom i ogród

Pola Kolczyńska
Pola Kolczyńska
Namaste! Nazywam się Pola Kolczyńska. Jako joginka i entuzjastka medycyny alternatywnej, moje życie obraca się wokół dążenia do harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzenie medytacji w kręgu kobiet, uczestniczenie i organizowanie warsztatów samorozwojowych oraz eksplorowanie głębi rozwoju duchowego to moje codzienne praktyki. Moja pasja do jogi zaprowadziła mnie w najbardziej egzotyczne zakątki świata, w tym na Bali, gdzie magia i energia miejsca wzmaga doświadczenie praktyki jogi. Blog, który prowadzę, jest odzwierciedleniem mojej życiowej filozofii – dzielenia się radością życia. Kocham odkrywać nowe kultury, ludzi, smaki i przestrzenie, które inspirują mnie do dzielenia się tym wszystkim z czytelnikami. Uważam, że każda podróż, każdy warsztat i każda praktyka to krok w kierunku głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Moim celem jest nie tylko inspirowanie do życia w zgodzie ze sobą, ale także pokazywanie, jak wielowymiarową przygodą może być życie, gdy pozwolimy sobie na chwilę refleksji i głębokiego oddechu.

Armonia to przestrzeń tworzona przez Arletę Połomską. Przestrzeń rozumiana nie tylko jako miejsce fizyczne, ale przede wszystkim jako przestrzeń do spotkania się z samym sobą: w świetle i w cieniu. To podróż duchowa, która w pełnym zaufaniu i szczerości wobec siebie, może przetransformować postrzeganie spraw wewnątrz i na zewnątrz nas – czyli tego, czego doświadczamy w życiu codziennym. Zobacz, do jakiej podróży zaprasza Ciebie Armonia.

Armonia – kim jestem?

Arleta Połomska od wielu lat towarzyszy osobom, które potrzebują wsparcia w rozpoznaniu tego, co wymaga ich czułej uwagi. To traumy z dzieciństwa, które wołają o uwagę, ból emocjonalny, dyskomfort, historie które nie dają o sobie zapomnieć, schematy powielane od lat i wszelkie inne sytuacje, które są kamykami na naszej życiowej drodze – a które uparcie powracają i nie dają się ominąć. Wsparcie Arlety w tych zmaganiach, to przez lata sesje energetyczne poprzez subtelny dotyk ciała w miejscach, w których ugrzęzły niewyrażone emocje, historie, rozczarowania i straty. Samo dostrzeżenie i danie uwagi tym przestrzeniom w ciele, uruchamia proces – jednak ten, może zostać w pełni wyrażony tylko wtedy, kiedy sami zdecydujemy się z nim zmierzyć. Arleta poprzez fizyczny, a jednocześnie energetyczny dotyk towarzyszyła wielu osobom, a teraz zaprasza do jeszcze głębszej podróży. Takiej, w której stajemy w Prawdzie z sobą – a przecież ta prawda jest w nas, tylko nie zawsze wiemy, z której strony do niej podejść oraz jak naprawdę skomunikować się z nią.

Dlaczego teraz przyszedł czas na zmiany w Armonii? Ponieważ tych zmian, doświadczyła sama Arleta. W pełnym zaufaniu, dwa lata temu opuściła ukochaną Zieloną Górę i zamieszkała w Zielonkach pod Krakowem, gdzie współtworzyła „Przystań Serca” – klinikę holistyczną. Z nowym doświadczeniem, uhonorowaniem zmian wewnątrz i na zewnątrz, Arleta wróciła do Zielonej Góry i zaprasza Ciebie do nowej Armonii.

Rozwój duchowy – przyjaciel od Serca

Nowa Armonia może brzmieć enigmatycznie, dlatego teraz odsłonimy kotary i zajrzymy do nowej przestrzeni. Rozwój duchowy to nie tylko spokój, harmonia, miłość i inne świecidełka. Rozwój duchowy, taki w pełni szczerości wobec siebie, wystawia nas na próby i spotkanie z tą częścią siebie, której nie akceptujemy. Wiemy jednak, że coś w nas prosi o uwagę tylko, że sami nie zawsze potrafimy się temu przyjrzeć. Potrzebujemy towarzysza, przewodnika, przyjaciela, który będzie przy nas w tej podróży. I właśnie w tej roli – nie odgrywanej, ale całkowicie szczerej – przychodzi Arleta Połomska. Armonia zaprasza Ciebie na sesje rozwoju duchowego, gdzie jak z przyjacielem siadasz w fotelu i rozmawiasz odsłaniając tym samym kolejne warstwy swojego cienia, aby zobaczyć co przez lata było ukryte.  To jak rozmowa z przyjacielem – od Serca dla Serca, bo to właśnie Serce jest miejscem, w którym są odpowiedzi na wszystkie pytania i te odpowiedzi są również w Tobie. Arleta poprzez rozmowę, skupienie, zaufanie pomoże Tobie dotrzeć do zadania właściwych pytań, które zaprowadzą Ciebie do czystych odpowiedzi. Proces ten może być zwieńczony sesją energetycznego dotyku, aby transformacja i oczyszczenie zachodziło na wielu płaszczyznach: Serca, Umysłu, Ducha oraz Ciała. Wszystkie te przestrzenie są ze sobą połączone, dlatego wszystkie potrzebują uwagi.

Rozwój Duchowy Zielona Góra
Armonia Arleta Połomska

Sesje uzdrawiania duchowego – dla kogo?

Kto może przyjść na spotkanie z Arletą Połomską? Każdy, kto pragnie spotkania ze sobą. Jeśli jesteś na życiowym zakręcie, pragniesz zmian, chcesz rozpocząć nową działalność, pogłębić relacje ze sobą i z innymi, uzdrowić relacje z rodzicami, partnerem, dziećmi, przyjaciółmi i szukasz wsparcia w tym procesie – Armonia i Arleta są tutaj dla Ciebie.

Rozwój duchowy: sesje indywidualne Zielona Góra

W jaki sposób prowadzone są sesje? Armonia zaprasza na sesje indywidualne w Zielonej Górze oraz sesje online, które umożliwiają Tobie spotkanie z Arletą niezależnie od tego, gdzie jesteś. Sesje polegają na poznaniu siebie, tego z czym przychodzicie do Armonii, czego oczekujecie, co jest Waszą intencją, a następnie rozpoczynacie wnikliwą i autentyczną pracę nad sobą – nad zmianą swojego życia. Pamiętaj jednak, że proces ten może wiązać się z emocjami, których nie do końca lubimy: jak złość, smutek, żal. Jednak to wszystko wymaga naszej uwagi, aby mieć ze swoimi emocjami lepszy kontakt. Czasem wypieramy te trudniejsze stany, bo nie są „duchowe” i „pełne światła”, ale jednak – są one częścią nas i poprzez ich wypieranie, nie możemy w pełni rozpoznać tego, co w nas autentyczne. Na poczucie ulgi, spokoju, lekkości i radości, w tym procesie również jest miejsce. To integracja cienia i światła, każdej barwy naszego życia.

Rozwój duchowy – warsztaty Zielona Góra

Poza sesjami indywidualnymi, Arleta i Armonia zapraszają Ciebie na warsztaty grupowe. W kameralnym gronie będzie można spotkać się z tematem, który w danej chwili jest dla Ciebie ważny. To spotkanie z poczuciem własnej wartości, z kobiecością i męskością, z własną mocą, ze światłem i cieniem. To czas dla Ciebie, a jednocześnie moment, w którym doświadczysz wsparcia swojego procesu w grupie.

Armonia Arleta Połomska

Adres: ul. Radosna 17 (Drzonków), Zielona Góra

e-mail: arletapolomska@poczta.onet.pl

telefon: 600 938 265

ADwave - marketing internetowy

Najnowsze publikacje:

Więcej podobnych artykułów:

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Z góry dziękujemy! :)